ARCHITEKTURA

Za wyjątkowe uważamy projekty, której dane nam jest zaprojektować od zera. Stwarza to niezliczone możliwości oraz bezbłędne wkomponowanie się w istniejącą na około przestrzeń. Świadomi tworzenia otaczającej nas rzeczywistości, dokładamy wszelkich starań by tworzyła ona spójną całość z tym co już nam znane.

Bazując na naszym doświadczeniu zajmujemy się kompleksowymi realizacjami projektów budowlanych, zaczynając od analizy możliwości inwestycyjnych przez projekt koncepcyjny aż do projektu wykończeniowego. Szeroka oferta obejmuje projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych poprzez obiekty usługowo-handlowe, na obiektach użytku publicznego kończąc. Całościowa praca nad projektem obejmuje formalności oraz obsługę w zakresie współpracy z urzędami.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy unikatowo i realizujemy z dużym zaangażowaniem oraz starannością. W trosce o Państwa komfort dbamy o to żeby dotrzymywać terminów. Dążąc do tego by efekt naszej pracy mógł być źródłem satysfakcji dla osób, decydując się na współpracę.

WIĘCEJ