ARANŻACJA WNĘTRZ - WNĘTRZA PRYWATNE

Celem każdego projektu wnętrza jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Mając to na uwadze tworzymy koncepcje w różnorodnej stylistyce jak i szerokim zakresie przekrojów metrażowych, zaczynając od niewielkich przestrzeni i mieszkań po stylowe domy i niepowtarzalne apartamenty. Kierując się zasadą maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, pamiętamy o każdym m2 projektu. Ta dbałość o szczegóły przyczynia się do praktycznych i innowacyjnych rozwiązań. 

Zaprojektowana według pomysłu klienta przestrzeń, jest odzwierciedleniem jego osobowości i estetyki. Dlatego dbamy o to by wnętrze zachowało regularność stylu, eksponując elegancki charakter. W zależności od potrzeb stawiamy na nowatorskie rozwiązania lub sprawdzone koncepcje, jak nieprzemijalność klasyki która wprowadza ciepło i rodzinny klimat w domowych przestrzeniach. W trosce o dobre samopoczucie, staramy się by każde pomieszczenie było jak najlepiej dostosowane do swojej funkcji, przez odpowiedni dobór kolorystyki i elementów wyposażenia. 

Na każdym etapie pracy nad projektem jesteśmy do Państwa dyspozycji, pomagamy w podjęciu najlepszych decyzji przez przygotowanie paru układów pomieszczeń i mebli. Wykonujemy wizualizacje przestrzenne by jak najlepiej oddać nasze pomysły. Projektujemy ze świadomością, że aranżacja wnętrz to nasz misja, w której zadaniem jest spełnianie marzeń i oczekiwań naszych klientów. 

OFERTA

ARANŻACJA WNĘTRZ - WNĘTRZE BIUROWE

Klasyka, Elegancja, Nowoczesność – uwieńczone oryginalnym pomysłem. Tak zaprojektowane biuro ma odpowiednią prezencję, a stosując rozwiązania, które zadbają o potrzeby pracowników, stwarza miejsce sprzyjające efektownej pracy. Wnętrza biurowe to nie tylko stanowisko przy biurku, ale też przestrzeń wspólna oraz pomieszczenia socjalne. Dlatego wiemy, że myśląc całościowo o projekcie jesteśmy w stanie stworzyć powierzchnie do pracy, sprzyjające codziennemu użytkowaniu. 

Projekt wnętrza biurowego jest dopasowany do indywidualnych potrzeb jej użytkowników, oraz powinien nawiązywać do branży i charakteru pracy. Co często nadaje niepowtarzalnego wyglądu. Organizacja miejsca pracy to umiejętne wydzielenie powierzchni dla każdej osoby, a jednocześnie połączenie różnych przestrzeni o odmiennym charakterze. Pomocne są często ciekawe połączenia kolorystyczne, które zapobiegają monotonii biurowych wnętrz i pomagają w wyznaczaniu stref. 

W tym zakresie projektowanie obejmuje też, miejsce pracy indywidualnej oraz grupowej, biura szefostwa oraz sale konferencyjne czy te przeznaczone do spotkań. W zależności od metrażu, projektujemy przemyślane rozwiązania aranżacji wnętrz open space oraz indywidualne biura i gabinety w dużych, rozwijających się firmach jak i domowym zaciszu.

OFERTA

ARANŻACJA WNĘTRZ - SPA I SALONY KOSMETYCZNE

Każdy projekt SPA lub projekt salonu kosmetycznego opracowujemy w ścisłej współpracy z klientem, żeby w pełni spełnić jego oczekiwania. Zależy nam żeby efektownie wykorzystać każdy centymetr pomieszczenia, tak by przestrzeń była w pełni zagospodarowana i dostosowana do przeznaczonej sobie funkcji. Dzieje się tak zarówno w przypadku zleceń komercyjnych jak i prywatnych. Patrząc na projekt z profesjonalnym, praktycznym, merytorycznym a nie raz też biznesowym podejściem, mamy pewność, że powstały obiekt będzie służył przez wiele lat. 

Odpowiedzialnie podchodzimy do powierzanych nam zleceń, chcąc zapewnić komfortowe użytkowanie. Dlatego, nasza szeroka oferta obejmuje projekty nie tylko dla obiektów komercyjnych, ale także dla właścicieli domów prywatnych, rezydencji jak i apartamentów. Koncepcja zawsze powinna być dopasowana do miejsca i przeznaczenia inwestycji dlatego każdy projekt jest unikatowy. Zawsze zwracamy uwagę na otaczającą nas przestrzeń, tak by wykorzystać widok rozlegający się za oknem obiektu np. na góry, ogród lub plażę. 

Mając na uwadze Państwa relaks, oraz pragnąc zapewnić jak najlepszy komfort, dbamy o każdy detal w naszych realizacjach, bez znaczenia czy są one częścią dużego kompleksu czy indywidualnym zleceniem. Dziękując za dotychczasowe zaufanie nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Państwu chwil pełnych odprężenia oraz udanego wypoczynku w zaprojektowanych przez nas obiektach. 

OFERTA

ARANŻACJA WNĘTRZ - RESTAURACJA

Najważniejsze w projektowaniu tego typu lokali to zachowanie unikalnego charakteru, który wyróżni go spośród setek miejsc o podobnym profilu działalności. Stylowa architektura oraz klasyczne rozwiązania z eleganckim i ekskluzywnym wyposażeniem są dobrym początkiem do osiągnięcia sukcesu. Pamiętając o tym żeby projekt odpowiadał wizji założyciela, stylowi podawanych dań oraz lokalizacji w której się znajduje jesteśmy w stanie stworzyć miejsce o szerokim odbiorze.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko projekty restauracji ale też inne obiekty gastronomiczne jak: kawiarnie, bary, puby, stołówki czy cukiernie. Pamiętając, że tego typu miejsca są nie tylko dla klientów ale też stanowią miejsca pracy projektujemy je również od strony zaplecza i kuchni. Oferujemy opracowanie listy urządzeń i rozmieszczenie ich na rzutach, organizacje miejsca pracy w taki sposób żeby kuchnia i zaplecze były jak najbardziej funkcjonalne, sporządzenie wytycznych dla branży gazowej, elektrycznej, budowlanej, wodno-kanalizacyjnej.

Podejmujemy się nie tylko projektów restauracji od zera, ale także pomagamy odświeżyć wizerunek i nadać nowego blasku lokalom które tego potrzebują. Świadomi, że w dużej mierze to wystrój odpowiada za klimat i atmosferę danego miejsca, dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom. 

OFERTA

ARANŻACJA WNĘTRZ - SKLEPY

Jedną z naszych specjalizacji jest projektowanie obiektów handlowych, w tym sklepów, butików, aptek, stoisk czy salonów firmowych. Za każdym razem tworząc nieprzeciętną architekturę, dobieramy oświetlenie, meble i dodatki w taki sposób by wzbudzały pozytywne emocje. Ma to wpływ na wizerunek lokalu i często jest wyznacznikiem czy klient wejdzie do środka oraz czy do niego wróci. Dlatego mamy na uwadze nie tylko wnętrze, ale również witryny i otaczającą go przestrzeń.

Projektując tego typu obiekty, zawsze zwracamy uwagę na stworzenie jak najlepszych wariantów w ekspozycji czy też przechowywaniu danych produktów. Wykorzystujemy autorskie rozwiązania, projektując meble oraz dodatki, idealnie dobrane pod potrzeby lokalu. Koncepty oparte są na analizie rynku, obecnych trendach i zapotrzebowaniu. Bierzemy pod uwagę grupę docelową, strategie rozwoju oraz możliwości zmian i dopasowania wnętrza do np. obecnej kolekcji lub poszerzenia asortymentu.

Ważnymi elementami naszej pracy jest wykorzystanie obeznania w dziedzinach sprzedaży, psychologi oraz wiedzy technicznej. Pomaga to stworzyć komfortowe warunki dla klientów, zwrócić uwagę na poszczególne produkty i zapewnić przyjazne miejsce pracy.

OFERTA

ARANŻACJA WNĘTRZ - HOTELE

Nasze koncepcje powstają w przekonaniu, że dobrze zaprojektowane wnętrze sprawi, iż wspomnienia z pobytu w nim zostaną w nas na dłużej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiem jak dobrać kolory, kształty i oświetlenie, aby stworzyć niepowtarzalny klimat i miejsce, do którego chce się wracać. Składa się na to bezpiecznie i ergonomicznie zaprojektowana przestrzeń, którą charakteryzuje wysoki standard aranżacji. Ważna jest również wydajność idąca w parze z wyglądem oraz zakres inwestycji. Dopracowanie każdego z tych elementów składa się na kompleksowy projekt wnętrza.

Mając na uwadze przeznaczenie, wielkość oraz lokalizację, dopasowujemy koncepcję do przyszłych odbiorców. Mówiąc o projektowaniu hoteli nie mamy na myśli tylko aranżacji pokoi, ale również koncepcje całościową. Może ona obejmować przestrzeń od najmniejszej powierzchni w obiekcie przez recepcję, sale konferencyjne, hole, część rekreacyjną oraz lokale gastronomiczne. Przemyślany i spójny projekt stworzy komfortową atmosferę dla przyjeżdżających gości.

Doskonale wiemy jak poradzić sobie z problemami logistycznymi i technicznymi, ułatwiając codzienne użytkowanie pracownikom i klientom. Sprawdzone rozwiązania przyczyniają się do stworzenia przyjemnego miejsca pracy i jeszcze przyjemniejszego miejsca wypoczynku. Uważamy, że niepowtarzalne wnętrze to klucz do Twojego sukcesu!

OFERTA