Aranżacje pokoju hotelowego KRAKÓW

Przed rozpoczęciem projektowania pokoju hotelowego należy podjąć wiele decyzji. Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na sporą ilość nasuwających się pytań. Dla kogo mają być przeznaczone pokoje hotelowe? Jaka grupa docelowa gości będzie korzystała z usług naszego hotelu? Czy prowadzimy ośrodek biznesowy czy wypoczynkowy? Jaki styl panuje w hotelu? Czy chcemy wprowadzić nowoczesną technologię?

Aranżacje pokoju hotelowego Kraków powinnny przede wszystkim ułatwiać swobodne przemieszczanie się. Nasi goście muszą czuć, że są wypoczęci. Należy zadbać o odpowiednią temperaturę oraz oświetlenie. Dodać można ledowe lampy – są energooszczędne, pomogą poprawić wydajność hotelu. Przede wszystkim należy postawić na wygodne, duże i ergonomiczne łóżko. Materac powinien być gruby. Musi ono służyć odpowiedniemu wypoczynkowi. Goście hotelowi powinni czuć się zrelaksowani. Wnętrze powinno być przytulne. Nie można zapomnieć o stworzeniu w pokoju odpowiedniego miejsca pracy. Biurko z wygodnym krzesłem i odpowiednie gniazdka kontaktowe są konieczne do pracy z laptopem. Aranżacje wnętrza pokoju hotelowego powinny być jasne i ciepłe. Należy unikać kolorów jaskrawych, przykrych dla oczu i męczących. Dobrze, jeśli wystrój pokoju dopasowany jest do stylu całego hotelu.

Trzeba pamiętać o wielu szczegółach – nie można umieszczać progów, drzwi pokoju i łazienki muszą otwierać się w określone strony, trzeba zadbać o możliwość zjedzenia posiłku w pokoju.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami. Znamy się na projektowaniu i aranżacji hoteli i i innych pomieszczeń. Znamy obowiązujące przepisy, projektujemy zgodnie z normami we wszystkich stylach. Spełniamy każde marzenie naszego inwestora. Potrafimy słuchać i ciągle szukamy nowych inspiracji. Pasjonujemy się projektowaniem i aranżacją. Kompleksowo przeprowadzamy wszystkie projekty. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie inwestora, oraz jego inspiracje. Tłumaczymy każdy etap, wszystko nadzorujemy. Dokładnie sprawdzamy każdą wersję, działamy oszczędnie – zmieścimy się w wyznaczonym przez Ciebie budżecie nie tracąc na jakości.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO