ARCHITEKT WNĘTRZ KATOWICE

Od architekta wnętrz zależy cała koncepcja projektu. Jako profesjonalne biuro projektowe zatrudniamy najlepszych architektów. Posiadają oni odpowiednie doświadczenie, są niezwykle kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Ciągle szukają inspiracji, korzystają z wyspecjalizowanych programów i charakteryzują się przestrzenną wyobraźnią. Znamy najnowsze trendy, projektujemy w wielu stylach, aranżujemy niepowtarzalne wnętrza zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Spełnimy Twoje marzenia o wymarzonej przestrzeni.

Projektujemy i aranżujemy wnętrza na terenie całej Polski. Wiele naszych projektów wykonywaliśmy właśnie w Katowicach. Znamy tamtejsze zapotrzebowanie, współpracujemy z firmami remontowymi, budowlanymi oraz sklepami aranżacyjnymi na terenie Katowic. Cieszymy się poparciem oraz zadowoleniem klientów. Projektujemy i aranżujemy wiele przestrzeni – mieszkania, domu, budynki usługowe, hotele i SPA, restauracje oraz biura. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Jeśli masz jakieś pytania – po prostu zapytaj. Udzielimy rzetelnej odpowiedzi, ponieważ budowanie relacji z drugą osobą jest dla nas niezwykle ważne.

Architekt wnętrz Katowice – Twój osobisty realizator marzeń, który przemieni Twój pomysł w rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszym – Portfolio, w którym znajdziecie nasze projekty. Duża dawka inspiracji oraz dowód naszego doświadczenia i ciężkiej pracy.COFNIJ
apartament-tarnow
portfolio_elewacja_nowy_sacz
portfolio_koncepcja_hotelu_roznow
portfolio_projekt_biur_mielec
portfolio_projekt_elewacji_rzeszow
portfolio_budynek_biurowy_krakow
dom-jednorodzinny-limanowa
portfolio_projekt_elewacji_dworku
portfolio_dom_nowy_sacz
portfolio_dom_z_bali_myslenice
portfolio_aranzacja_elewacji_krakow
portfolio_budynek_uslugowy
projekt-wnetrz-nowy-sacz
portfolio_projekt_elewacji_tarnow
portfolio_dom_nowy_targ
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze