CZARNE ŚCIANY WE WNĘTRZACH

CZARNE ŚCIANY WE WNĘTRZACH

Czarny kolor we wnętrzach wcale nie musi oznaczać ponurego i smutnego mieszkania. Odpowiednio dobrana czerń potrafi nadać prawdziwej elegancji i stylu. Dodatkowo może świadczyć o odważnym guście gospodarzy, którzy nie boją się nowoczesności.

Czarna barwa staje się coraz modniejsza, może występować w rożnych stylizacjach, zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych. Czerń świetnie sprawdzi się w eleganckiej strefie dziennej naszego mieszkania, np. swym kontrastem oddzielając część jadalną od strefy wypoczynkowej. Zdecydowane i mocne kolory są lubiane przez młodsze społeczeństwo, dlatego też w młodzieżowym pokoju, czarny akcent będzie również mile widziany.

Czerń od lat jest uznawana za symbol luksusu oraz elegancji, więc warto również spróbować jej we wnętrzu garderoby należącej do kobiety zadbanej i z klasą, która z pewnością w takim otoczeniu poczuje się jeszcze piękniej.

W zasadzie dzięki swej uniwersalności, czarną barwę możemy zastosować w każdym pomieszczeniu, potrzeba nam tylko poczucia stylu i wyobraźni.


ŁĄCZENIE CZARNYCH ŚCIAN

Najbardziej klasycznym połączeniem jest zestawienie czerni z bielą. Prosto, elegancko i zawsze trafnie, należy tylko zwrócić uwagę na zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy barwami. Czarny kolor świetnie nadaje się również do połączeń z krzykliwymi barwami żółtymi, różowymi, lub bardziej spokojnie z odcieniami szarości. Piękno tkwi w szczegółach, dlatego nie zapomnijmy zwrócić uwagi na odpowiednią powierzchnię naszej czerni (matowa lub połysk), bo to właśnie ona przesądzi o końcowym stylu naszego wnętrza, który będzie podziwiany przez wszystkich odwiedzających nas gości.


 

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK