RODZAJE WNĘTRZ JAKIE MOŻEMY DLA CIEBIE ZAPROJEKTOWAĆ
Projekty wnętrz komercyjnych

PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

 • aranżacje biur
 • projekty wnętrz gabinetów lekarskich
 • aranżacje przychodni
 • projekty przestrzeni handlowych
 • aranżacje przestrzeni SPA
 • projekt gabinetów kosmetycznych
 • projekt zakładów fryzjerskich
 • aranżacje restauracji
 • projekty kawiarni
 • aranżacje hoteli
 • projekty stacji benzynowych
 • aranżacje cukierni i pubów
 • projekty sklepów
 • projekty wnętrz domów weselnych
 • aranżacje sal konferencyjnych
 • projekty showroomów
Projekty wnętrz komercyjnych

PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH

 • projekty wnętrz domów
 • projekty pojedynczych pomieszczeń takich jak salon,
 • kuchnia, łazienka, sypialnie, pokoje dziecięce, garderoby
 • aranżacje mieszkań
 • projekty willi
 • aranżacje wnętrz apartamentowców

PROJEKTY WNĘTRZ SAKRALNYCHh

 • projekty wnętrz kościołów
 • aranżacje wnętrz kaplic
 • projekty ołtarzy
 • projekty nagrobków
 • projekty mebli
RODZAJE PROJEKTÓW JAKIE MOŻEMY DLA CIEBIE WYKONAĆ

"POD KLUCZ" PROJEKT WNĘTRZ I KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Projekt "pod klucz" to usłga zapewniająca duży komfort dla Inwestora, który przy minimalnym nakładzie swojego czasu ma możliwość zrealizować marzenie o nowych wnętrzach. Nad projektem pracujemy wedle ustalonego schematu współpracy, konsultujemmy i ustalamy wszystkie materiały i wyposażenie, przygotowując jednocześnie budżet na realizację całego zasdanie projektowgo. Po zakończeniu pracy nad projektem przechodzimy do kompleksowej realizacji.

Z naszego doświadczenia wynika, że zakończony projekt i przekazana klientowi dokumentacja projektowa to tak naprawdę początek drogi do wymarzonego wnętrza. Skoorydowanie pracy wszystkich podwykonawców, dostawców materiałów, dopilnowanie zgodności realizacji z projektem to nie lada wyzwanie i często Inwetor, pochłodnięty sprawami zawodowymi i rodzinnymi nie ma na to zwyczajnie czasu. Dlatego wychodzimy naprzeciw z uslugą Kompleksowej Realizacji, poprzez którą realizujemy całe zadadanie jakim jest wykonanie tego co zostało zaprojektowane. Dobieramy podwykonawców i nadzorujemy ich pracę, dostarczamy materiały budowlane, kupujemy i magazynujemy niezbędne wyposażenie, po to aby w odpowiednim momencie dostarczyć je na miejsce. Koordynujemy wszystkie prace aby zaaranżować dla Inwestora jego wymarzone wnętrze.

Kompleksowy projekt wnętrz

Kompleksowy projekt wnętrz

Usługa zapewniająca Inwestorowi stworzenie projektu od A do Z z uwzględnieniem każdego szczegółu. Doświadczeni projektanci zajmą się każdym aspektem inwestycji, przygotują plan wnętrza i dopracują każdy jego najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby Klient nie musiał się martwić jak będzie wyglądać ostateczna forma inwestycji. Projektanci zaproponują Klientowi najlepsze rozwiązania oraz przygotują projekt według oczekiwań i upodobań Inwestora. Skutkiem stworzenia kompleksowego projektu wnętrza jest zadowolenie Klienta, który zna każdy szczegół wnętrza.

PODSTAWOWY PROJEKT WNĘTRZ

PODSTAWOWY PROJEKT WNĘTRZ

Usługa zapewnia Inwestorowi stworzenie projektu, który jest ogólnym zarysem wyglądu wnętrza. Daje możliwość zobaczenia, jak finalnie inwestycja będzie wyglądać. Podstawowy projekt wnętrza daje duże możliwości dalszej inwestycji. Projektanci przedstawią Klientowi podstawowy wygląd wnętrza, na podstawie którego będzie mógł on wprowadzać swoje zmiany. Taka koncepcja daje Klientowi duże możliwości spersonalizowania projektu.

PROJEKTY ON-LINE

PROJEKTY ON-LINE

Dzięki tej usłudze klient ma swobodny dostęp do projektu z każdego miejsca na Ziemi, wystarczy tylko dostęp do Internetu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas jest zajęty swoimi sprawami. Dlatego oferujemy usługę, dzięki której wszystkie szczegóły omówimy na odległość. Klient będzie mógł zobaczyć projekt on-line czy wizualizację on-line, a wszystkie wątpliwości czy zmiany przedyskutujemy np. telefonicznie. Daje to Klientowi dużą wygodę, bo może w domowym zaciszu przeanalizować przedstawioną koncepcję.

PROJEKT ELEWACJI

PROJEKT ELEWACJI

Usługa oferująca Inwestorowi pełny projekt elewacji. Jeśli zewnętrzny wygląd Twojego domu czy innego budynku przestał Ci się już podobać, to czas na zmiany! Nasi projektanci zaprojektują dla Ciebie elewacje, która idealnie wpasuje się w Twoje upodobania. Koncepcja będzie także wpasowywała się do okolicy, w której położony jest budynek. Pod uwagę weźmiemy również sam budynek. Projekt będzie dopasowany do jego kształtu i rozmiaru.

PROJEKT STOISKA TARGOWEGO

PROJEKT STOISKA TARGOWEGO

Nasza firma oferuje usługi projektowania szerokiej gamy przedsięwzięć, nawet tych nietypowych. Jedną z nich jest np. projekt stoiska targowego. Nasi projektanci spersonalizują go pod działalność firmy Kilenta lub produktu prezentowanego na takim stanowisku. Ciekawie zaprojektowane stanowisko przyciąga klientów. Stoisk zaprojektowane przez naszych projektantów wnętrz zwiększy liczbę zainteresowanych klientów, przeniesie się to na Twój sukces.

OBSŁUGA KONFERENCJI

OBSŁUGA KONFERENCJI

Poszukujesz firmy, która zajmie się obsługą konferencji, którą organizujesz? Dobrze trafiłeś! Nasza firma zaprojektuje, każdy szczegół konferencji oraz kompleksowo go zrealizuje. Zajmiemy się wszystkim, tak abyś nie musiał się martwić o efekt końcowy. Podczas organizacji konferencji, trzeba dopilnować każdego szczegółu. Pozostaw to specjalistą, z nami organizacja konferencji będzie na wysokim poziomie.

METAMORFOZA WNĘTRZ

METAMORFOZA WNĘTRZ

Jesteś znudzony Twoimi wnętrzami? To czas na zmiany! Zaprojektujemy oraz kompleksowo zrealizujemy Twoje nowe, wymarzone wnętrze. Dzięki nam wszystko bez problemów zostanie zrobione. Zaprojektujemy wnętrze według Twoich wymagań i upodobań. Przygotujemy dla Ciebie wspaniały projekt wnętrza, który dodatkowo będzie zaprojektowane z uwzględnieniem zasad ergonomii. W wnętrzu zaprojektowanym przez naszą firmę będzie żyło Ci się komfortowo i wygodnie. Twoje wymarzone wnętrze zrealizujemy dla Ciebie, tak żebyś nie musiał się martwić o efekt końcowy wszystkich prac.

DORADZTWO PROJEKTOWE I INWESTYCYJNE

DORADZTWO PROJEKTOWE I INWESTYCYJNE

Nasza firma oferuje doradztwo w kwestii projektu i ogólnej inwestycji. Chętnie pomożemy Ci rozwiązać każdą wątpliwością. Drodzy Klienci doskonale wiemy, że nikt nie jest specjalistą w każdej dziedzinie. Rozumiemy, że podczas planowania Inwestycji pojawia się wiele wątpliwości. Nasze doświadczenie, potwierdzone w wielu zrealizowanych projektach wnętrz, pozwala nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie każdej wątpliwości pojawiającej się podczas etapu projektowania.

PRZEBIEG PRACY NAD PROJEKTEM

Konsultacje z inwestorem

Najważniejsze spotkanie z Inwestorem, na którym dopinamy wszystkie szczegóły współpracy. Ustalamy preferencje co do funkcjonalności pomieszczeń, stylistyki, kolorystyki, matriałów i wyposażenia, oraz budżetu na realizację projektu. Ustalenia ze spotkania stanowią bazę do dalszej pracy.

Analiza projektu

Analiza projektu to bardzo ważna część procesu, to tutaj analizowane są potrzeby Inwestora oraz warunki stworzenia projektu. Bierzemy pod uwagę informacje, które omówiliśmy na spotkaniu z Inwestorem.

Koncepcja projektu

Na tym etapie powstaje ogólny zarys projektu wnętrza, który jest podstawową do dalszych prac. Po analizie wymagań Klienta powstają pierwsze koncepcje projektu. Omawiane są one z Klientem. Wprowadzane są zmiany i poprawki.

Wizualizacja 3D

Dzięki wizualizacji 3D Inwestor może w łatwy sposób zobaczyć jak będzie wyglądało gotowe wnętrze. Wizualizacja 3D to żmudny proces, którego efektem jest model wnętrza. Dzięki niemu Inwestor wie jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Specyfikacja materiałów

Odpowiedni dobór materiałów, to ważny szczegół każdego projektu. Dobrze dobrane materiały stanowią później na wygląd całego projektu wnętrza. Materiały dobierane są również z uwzględnieniem budżetu Inwestora.

Rysunki techniczne

Rysunki techniczne przedstawiają cały zakres prac i stan wnętrza po ich zakończeniu. Są one również formalną dokumentacją wnętrza. Stanowią wskazanie jak powinny przebiegać prace wykonawców.

Oferty na realizacje

Każdy projekt wnętrza musi być wykonany przez dobrą i rzetelną firmę. Dzięki takich firmom klient nie musi się martwić o przebieg procesu wykonawstwa. Wykonawcy współpracujący z naszą firmą oferują wysokiej jakości usługi.

Nadzór

Nasza firma prowadzi nadzór nad firmą wykonującą projekt wnętrza. Gwarantuję Klientowi, że ich usługi będą wykonane zgodnie z założeniami projektowymi. Inwestor nie musi się martwić o efekt końcowy prac.

WYKONAWSTWO

To proces, który stanowi o końcowym wyglądzie wcześniej zaplanowanego wnętrza. Wykonywane są wszystkie ustalone w projekcie wnętrza prace. Dzięki naszym usługą Klient nie musi się martwić o wygląd wnętrza, bo wszystko zostało ustalone wcześniej.