Projekty wnętrz łazienki Kraków – drewniana aranżacja łazienki

Niesamowita drewniana aranżacja łazienki w naszym wykonaniu to wyjątkowy projekt wnętrza łazienki Kraków, który niedawno realizowaliśmy dla naszych klientów. Biała łazienka z elementami drewnianymi zdecydowanie prezentuje styl eko. Doskonałe oświetlenie wyszczególnia unikatowe elementy wnętrza. Złoto-biała armatura nadaje całości elegancji i luksusu. Całość architektury jest uzupełniona poprzez płytki ze spieku kwarcowego oraz kolorową – jednak utrzymaną spójnie z całością, mozaikę na ścianie.

Do dyspozycji mieliśmy dość duży metraż w związku z czym zdecydowaliśmy się na umieszczenie w łazience prysznica bez brodzika oraz dużej komfortowej wanny. Wykorzystaliśmy także duże płytki – idealnie nadają się do większych pomieszczeń. Całość łazienki jest harmonijna i prezentuje się bardzo korzystnie w dziennym świetle wpadającym przez dość spore okno na samym jej środku. Uznaliśmy, że łazience nie jest potrzebne optyczne powiększenie – sama w sobie jest dość spora, dlatego podjęliśmy decyzję o zastosowaniu dwóch luster – mniejszego oraz większego, ze względu na umieszczenie dwóch umywalek. W naszej aranżacji wnętrza Kraków wykorzystaliśmy także odpowiednią przestrzeń na przechowywanie kosmetyków oraz akcesoriów. Dodatkowo metraż pozwala na wstawienie dodatkowych mebli w razie konieczności.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o tym jak projektujemy i jakie wykonujemy aranżacje wejdź na naszą stronę – Projekty łazienki Kraków. Każde wnętrze musi być dokładnie przemyślane, a stworzone przez nas rozwiązanie zawsze jest spójne i harmonijne.

COFNIJ
ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Portfolio wnętrza 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio wnętrza 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz