KAMIENNA STODOŁA / NOOK / HALL

To oryginalny projekt brytyjskich architektów z pracowni Hall + Bednarczyk Architects, w którego koncepcji zderza się nowoczesność z klasycznym wiejskim stylem tworząc jego nową interpretację. Całość składa się na piękną spójną bryłę, która z powodzeniem wtapia się w klimat pobliskich wiejskich domów a dzięki wykorzystaniu tradycyjnego kamienia zdaje się że sam budynek obcuje z naturą. Już z zewnątrz możemy zauważyć tą magię obserwując jak nowoczesny system okien komponuje się z kamienną elewacją.

Tyle zachwytu i emocji z zewnątrz, a co dopiero w środku ? Jeszcze więcej ! Wnętrze przenosi nas do ekskluzywnego i nowoczesnego świata, w którym nie musimy się o nic martwić. Pełne estetyki przyjemnej dla oczu, prezentuje funkcjonalne i oryginalne rozwiązania tworząc przestrzenne oraz przemyślane pomieszczenia. Dzięki dużym oknom wydaje się jakby zieleń, otaczającej dom przyrody, stanowiła jego część, a proste w formie elementy wyposażenia nie zakłócają tej sielankowej wiejskiej harmonii.

Prezentując ten ponadczasowy projekt, mamy nadzieję że będzie on inspiracją do przemyślanych decyzji i chęci otaczania się piękną architekturą, spójną z otoczeniem oraz funkcjonalną dla nas samych. Dom ten jest idealnym przykładem że budując się na wsi nie trzeba rezygnować z nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią nam życie w naszej oazie spokoju z dala od miejskiego zgiełku.

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK