NOWOCZESNY OGRÓD

Nowoczesny ogród wokół domu nadaje mu niezwykłego charakteru. Jest przede wszystkim estetyczny, przejrzysty i funkcjonalny. W tym artykule podamy kilka inspiracji na nowoczesny ogród dla zapracowanych.

Coraz więcej osób marzy o nowoczesnym ogrodzie. Należy jednak pamiętać, że zmiany następują wolno – rośliny wymagają czasu i pielęgnacji. Nowoczesne domu, o surowej i powściągliwej bryle wymagają dla oka nowoczesnej aranżacji ogrodu. Całość stanowi niepowtarzalny wygląd. Dużą rolę w takiej aranżacji odgrywa drewno lub kamień – użyte przykładowo, jako materiały do budowania tarasu.

Nowoczesny ogród powinien być przejrzysty i ujmować prostotą. Przestrzeń jaką mamy do zagospodarowania jest niezwykle ważna. Powinniśmy postawić eleganckie leżaki ogrodowe, taras powinien zawierać najpotrzebniejsze i eleganckie ogrodowe meble. Wszystko musi być spójne i estetyczne. Bardzo często używa się także metalu i betonu. Nie stawia się żadnych dekoracji.

Poniżej prezentujemy kilka inspiracji takiego ogrodu: Zachęcamy także do kontaktu z nami. Z przyjemnością zajmiemy się projektem Twojego nowoczesnego i niewymagającego ogrodu.

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK