JAK WYBRAĆ BIURO ARANŻACJI WNĘTRZ

Na początku swojej drogi do wymarzonego domu, każdy staje przed wyborem odpowiedniego biura projektowego. Od wybranej pracowni architektonicznej i jej pomysłów będzie zależeć funkcjonalność, komfort i estetyka naszego nowego mieszkania. Dlatego jest to ważna decyzja i powinna być właściwie przemyślana.

Wybór projektanta wnętrz zacznijmy od przeglądnięcia portfolio już opracowanych projektów przez dane biuro projektowe. Pozwoli to nam wstępnie ocenić poziom i jakość wykonywanych aranżacji, a być może trafimy na rozwiązanie, które nas zainspiruje i będzie cenną wskazówką dla architekta na etapie przygotowywania propozycji.

Jeśli przedstawione projekty w portfolio wzbudzą w nas zainteresowanie powinniśmy sprawdzić co znajduje się w zakresie opracowania: ilość koncepcji proponowanych przez architekta, możliwość wprowadzania poprawek, czy jest to tylko projekt koncepcyjny (płaski rzut z rozrysowaniem ścian i wyposażenia), czy będziemy również mogli zobaczyć fotorealistyczną wizualizację komputerową naszego przyszłego wnętrza, oraz czy otrzymamy rysunki techniczne dla wykonawcy. Interesującym punktem oferty biura architektury, może być również możliwość wykonania nie tylko projektu, ale i realizacji. Mamy wtedy pewność, że nasze wnętrze zostanie w profesjonalny i fachowy sposób idealnie odwzorowane w rzeczywistości.

Zwrócimy jeszcze uwagę na aspekt finansowy. Nie warto kierować się zawsze najniższą ceną opracowania projektu, ale jego jakością i doświadczeniem architekta w wykonywaniu wnętrz.

Oryginalna, funkcjonalna i stylowa aranżacja podnosi nie tylko standard naszego życia, ale również wzrasta wartość naszej nieruchomości.

 

COFNIJ
INSTAGRAM
SnapWidget · Instagram Widget
FACEBOOK