Projektowanie hotelu KRAKÓW

Każdy remont hotelu, jego budowa oraz nowa aranżacja wprawia nas w poczucie niepokoju. Zastanawiamy się jak się do tego zabrać, żeby zapewnić jak najlepsze warunki naszym gościom, przyciągnąć ich uwagę, zdobyć więcej dobrych opinii oraz gwiazdek. Projektowanie hotelu Kraków oraz jego wyposażenie od nowa niesie za sobą ogromne koszty. Na niektórych elementach jednak nie wolno oszczędzać. Hotelowe meble muszą być trwałe oraz solidne, ponieważ powinny służyć nam oraz wielu gościom latami. Muszą być łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na uszkodzenia.

Bardzo ważnym krokiem jest oddanie takiego projektu w ręce specjalistów. Jako grupa architektów zajmująca się aranżacją i projektowaniem wnętrz z przyjemnością podejmiemy się z Państwem współpracy. Potrafimy doradzić i wskazać odpowiednie firmy do współpracy – a nawet sami się tym za Państwa zajmiemy. Dodamy hotelowi oryginalności oraz charakteru. Doskonale zmieścimy się w budżecie i udowodnimy, że można zrobić doskonały hotel niższym nakładem – chociażby poprzez wynajęcie jednej firmy, która kompleksowo zrealizuje projekt. Wprowadzimy także nowinki technologiczne – ułatwi to swobodne przemieszczanie i pobyt gości w hotelu. Zastosujemy nowoczesne systemy ogrzewania, instalacje hydrauliczne oraz odpowiednie energooszczędne oświetlenie. Będziemy pamiętać o wyznaczeniu miejsc pracy dla gości – w pokojach, w hotelowym holu.

Zmodernizujemy cały hotel – będzie działał wyłącznie na nowoczesne i wszędzie dostępne karty magnetyczne.

Bardzo ważna jest estetyka miejsca. Hotele położone w górach będą znacznie różniły się od hoteli w nadmorskich kurortach. Całość aranżacji wnętrza powinna być spójna i harmonijna, a także zgodna z ustalonym tematem przewodnim.

Jeśli marzysz o tym, żeby zaoszczędzić na remoncie i projekcie jak najwięcej, podejmij z nami współpracę w zakresie projektowania hotelu Kraków – znajdziemy te oszczędności za Ciebie, zajmiemy się instalacjami a nawet pracami administracyjnymi.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO