Projekty salonów kosmetycznych KRAKÓW

Jeśli zamierzamy otworzyć własny salon kosmetyczny jego projekt jest pierwszą rzeczą o której powinniśmy pomyśleć. To projekt i odpowiednia aranżacja wpływają na samopoczucie klienta, nadają salonowi odpowiedni charakter oraz wpływają na inne odczucia klientów. Dobrze zrobiony i przeprowadzony projekt ułatwia późniejszą działalność salony i jest w stanie zapewnić nie mały sukces. Na początek warto dobrze przemyśleć lokalizację naszego salonu. Nie koniecznie musi znajdować się on w samym centrum. Wielu właścicieli chwali sobie swoją działalność na obrzeżach miasta lub na uboczu. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednio łatwym dojeździe oraz widoczności naszego miejsca.

Warto także zadbać o odpowiednią wielkość salonu. Jeśli planujemy otworzyć coś większego trzeba pamiętać o toaletach, recepcji oraz komfortowej i przytulnej poczekalni dla naszych klientów. Wielkość nie ma znaczenia. Najważniejsze jest funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. To klient ma czuć się bezpiecznie i dobrze w naszym miejscu. Obszerna poczekalnia daje poczucie relaksu pomimo czekania w niej na odpowiedni zabieg. Poprzez odpowiednią aranżację nasi goście poczują się w niej jak w strefie odpoczynku. Zapewnij im odpowiednią rozrywkę – rozmowę, ciekawe książki lub czasopisma oraz napoje zimne i ciepłe. Gdy Twój salon już na wejściu zrobi na nich wrażenie sprawisz, że będą przychodzić częściej.

Stworzenie dobrego projektu salonu kosmetycznego jest ważne aby uzyskać odpowiednie zgody sanepidu. Wówczas kontrolerzy będą mogli pojawiać się raz na jakiś czas i przeprowadzać standardową kontrolę. Jako odpowiedzialna i długoletnia firma na rynku, proponujemy kompleksową realizację usług. Od projektu wnętrza poprzez budowę i aranżację. Zajmujemy się także całą biurokracją. Tworzymy wyjątkowe projekty salonów kosmetycznych Kraków. Zaplanujemy wszystkie instalacje, rozpoczniemy współpracę z innymi firmami oraz tchniemy w Twój salon życie i spełnimy Twoje marzenie. Dbamy szczególnie o funkcjonalność i przytulność, potrafimy bawić się różnymi stylami i przede wszystkim jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Szukamy inspiracji w otaczającym nas świecie.

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO