PROJEKTY WNĘTRZ KATOWICE

Wykonujemy projekty wnętrz na terenie Katowic oraz miast sąsiadujących. Dostosowujemy się do lokalizacji na terenie całej Polski południowej. Projektujemy wnętrza w dobrym smaku, zgodne z obowiązującymi trendami lub wybranym stylem. Do zleceń podchodzimy indywidualnie – nie narzucamy swojej koncepcji, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W każdym projekcie to Ty jesteś najważniejszy. Twoje zadowolenie, Twoja satysfakcja oraz Twoja dobra opinia. Kontakt z nami jest niezwykle łatwy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Konsultujemy z Tobą każdy etap, wykluczamy błędy i pomyłki – praca z nami to przyjemność.

Projekty wnętrz Katowice to częste nasze realizacje. Zajmujemy się Tworzeniem biur, domów i mieszkań, hoteli, restauracji oraz SPA. Jesteśmy też zdecydowani na wiele innych możliwości – po prostu zapytaj. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdą wybraną przez Ciebie przestrzeń. Dobierzemy odpowiedni wystrój, oświetlenie, instalacje oraz właściwe proporcje.

Zaufaj nam. Wybierz nasze biuro projektowe, które zajmie się projektem wnętrza wyznaczonego przez Ciebie. Zaoszczędzimy Twój czas, zaprojektujemy niepowtarzalne miejsce, w którym poprawi się Twoje samopoczucie, będzie komfortowe oraz pełne harmonii. Zapraszamy do zapoznania się z naszym – Portfolio.COFNIJ
Portfolio wnętrza 1
Portfolio elewacji 1
Portfolio budynki 1
Portfolio wnętrza 2
Portfolio elewacji 2
Portfolio budynki 2
Portfolio wnętrza 3
Portfolio elewacji 3
Portfolio budynki 3
Portfolio wnętrza 4
Portfolio elewacji 4
Portfolio budynki 4
Portfolio wnętrza 5
Portfolio elewacji 5
Portfolio budynki 5
portfolio_spa_kroscienko
portfolio_projekt_elewacji_nowy_targ
portfolio_biura_warszawa
portfolio_projekt_stoiska_projektogram
portfolio_mieszkanie_krynica
portfolio_projekt_wnetrz_nowy_sacz
portfolio_aranzacja_sypialni
portfolio_biuro_czarmet
portfolio_projekt_pomieszczen_w_biurze